Yhteystiedot

Yhteystiedot.

Toimiston sijainti, laskutustiedot, puhelinnumerot…

Myynti ja tarjouspyynnöt

Timo Kamppuri

Toimitusjohtaja

050 433 6035

timo.kamppuri@sara.fi

Käyntiosoite

Suomen Aluerakennuttaja Oy – SARA
Tulli Business Park, Åkerlundinkatu 11 B
33100 Tampere

Y-tunnus: 2298160-4

Verkkolaskut

Suomen Aluerakennuttaja Oy – SARA
Verkkolaskuosoite FI9117823000006789
Operaattori Nordea
Välittäjän tunnus NDEAFIHH

Timo Kamppuri

LI

Toimitusjohtaja

050 433 6035

timo.kamppuri@sara.fi

Janne Salonen

Hankekehitysjohtaja

040 532 1211

janne.salonen@sara.fi

Juri Pelkonen

LI

Johtava arkkitehti

050 087 5785

juri.pelkonen@sara.fi

Riku Hakala

Johtava valvoja

044 768 8241

riku.hakala@sara.fi

Tommi Rämö

Rakennuttajapäällikkö

050 911 1940

tommi.ramo@sara.fi

Jarmo Kumpuvaara

Korjausrakentamisen projektipäällikkö

040 483 4331

jarmo.kumpuvaara@sara.fi

Riku-Jussi Mäkinen

LI

Rakennuttajainsinööri

050 400 5164

riku-jussi.makinen@sara.fi

Janne Karvonen

LI

Rakennuttajainsinööri

040 751 8885

janne.karvonen@sara.fi

Asko Saarinen

Vanhempi rakennuttajakonsultti

040 841 0610

asko.saarinen@sara.fi

Teemu Nurminen

Rakennuttajainsinööri

040 733 0803

teemu.nurminen@sara.fi

Teemu Harju

Rakennuttajainsinööri

050 573 5865

teemu.harju@sara.fi

Roope Airaksinen

LI

Rakennuttajainsinööri

050 912 6899

roope.airaksinen@sara.fi

Konsta Ylinen

Rakennuttajainsinööri

040 749 3396

konsta.ylinen@sara.fi

Juha Brunnila

Talotekniikkavalvoja

040 528 2080

juha.brunnila@sara.fi

Jouni Enqvist

Sähkövalvoja

040 9603 473

jouni.enqvist@sara.fi

Mauno Lounakoski

LI

VDC Manager

040 054 7011

mauno.lounakoski@sara.fi

Niko Kautonen

LI

VDC Architect

045 885 8188

niko.kautonen@sara.fi

Iiro Ajanko

LI

Hankekehitysarkkitehti

044 293 8807

iiro.ajanko@sara.fi

Tino Nurmi

LI

Hallituksen pj.

050 572 3868

tino.nurmi@sara.fi